Kdo je nejlepší kámoška Milana Šteindlera? Koukněte se!

PanMáma
Zdroj: TV Nova PanMáma

Co mají společného legendární herečka Zdena Hadrbolcová a herec Milan Šteindler? Jsou pro sebe důvěrníky, rádci a parťáky do dobrého i zlého.

Ochotně se jeden druhému svěřují s každým drbem, který se kolem nich šustne, ale dokáží si vzájemně pomoci i v mnoha životních peripetiích. Jsou totiž kamarádi na život a na smrt!

Nebo by možná bylo lepší říci – kamarádky. Za všechno můžou jejich role v novém sitcomu PanMáma, v němž hraje hlavní roli Milan Šteindler coby Jarmila Beranová, matróna a matka pěti dětí, která má jazyk ostrý jako břitva a humor pohybující se neustále na hraně.Zdena Hadrbolcová se v pořadu PanMáma objeví v roli nejlepší kamarádky drsné Jarmily, sousedky Věry, jejímž mužem je neustále zraněný či nemocný Toník. A diváci ji uvidí třeba i v natáčkách.


Nový sitcom PanMáma, kterému není nic svaté a který je plný svérázného humoru, nadsázky i ironie, budou moci diváci TV Nova sledovat už od 26. srpna hned po původním seriálu Gympl s (r)učením omezeným.Kromě Milana Šteindlera v sukních se diváci budou moci těšit na Vandu Hybnerovou, Bereniku Kohoutovou, Rostislava Nováka, Romana Štabrňáka, Martina Sobotku, Vojtěcha Záveského, Jakuba Žáčka nebo Valerii Zawadskou.